ZERO - Univerzální čistící krém 500 ml

Neohodnoceno
Značka: ZERO

Přírodní, bezpečný a účinný čisticí prostředek ZERO bez škodlivých a nebezpečných chemikálií. Plně biologicky rozložitelné složení.

Dostupnost Skladem
120 Kč
ZERO - Univerzální čistící krém 500 ml
Neohodnoceno
Značka: ZERO

Přírodní, bezpečný a účinný čisticí prostředek ZERO bez škodlivých a nebezpečných chemikálií.
Je ideální pro čištění různých povrchů v kuchyni a koupelně. Spolehlivě čisti kuchyňské desky, dlaždice, umyvadla, sanitární zařízení, trouby, varné desky, grily, mikrovlnky, formy na pečení a pánve.

Jeho základ tvoří tradiční přírodní složky - křída a citrónová šťáva. Dokonale rozpouští starý, spálený tuk. Snadno odstraňuje nečistoty. Odstraňuje usazeniny vodního kamene a stopy mýdla. < strong> Má antibakteriální účinek. Zanechává zářivý lesk a svěžest. Nezanechává skvrny a škrábance.
Má přirozenou svěží vůni. Plně biologicky rozložitelné složení - v hodné pro domácí čistírny odpadních vod a septiky.

Aktivní složky:
Přírodní křída - dokonale čistí odolné nečistoty, ztuhlý starý tuk, vápenné usazeniny, stopy mýdla a jiné těžko odstranitelné nečistoty
Limetková šťáva - má silný antibakteriální účinek, dodává zářivý lesk a svěžest.

Použití: Naneste malé množství krému na houbu nebo na špinavý povrch, důkladně očistěte povrch a opláchněte nebo setřete čistou vodou.

Složení: Složení: čištěná voda, 5 až 15%: uhličitan vápenatý, & lt; 5%: neiontové povrchově aktivní látky, hydrogenuhličitan sodný, křída, bio esenciální olej citron, bio esenciální olej ze šalvěje , citrónová šťáva, hydroxid sodný, vonná kompozice, Linalool.Uchovávajte mimo dosah dětí.

Objem : 500 ml.