Vivian Grey Grapefruit&Vetiver krémový sprchový gél 300 ml

Značka: VIVIAN GRAY
195,50 Kč
Skladem

Zajímavé spojení grapefruitu a vetiveru působí proti depresi a přináší uvolnění.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Luxusní sprchový krémový gel od německé značky Vivian Grey.

Vivian Grey - to je kosmetika na bázi výtažků z rostlin, květin a éterických olejů s nezapomenutelnou vůní. Sprchový gel má tyto aktivní složky:

  • grapefruit * - jeho čistící a povzbuzující vlastnosti z něj učinily favorita mezi milovníky esenciálních olejů. Grapefruit má osvěžující a povzbuzující vůni, která má velmi silné antidepresivní účinky. Často bývá velmi nápomocná v prevenci před pocity pesimismu a negativity.
  • vetiver - V Indii a na Srí Lance je vetiver považován za olej klidu, což jen potvrzuje jeho zklidňující a relaxační účinky, které se využívají zejména v aromaterapii. Kromě toho funguje i jako přírodní afrodiziakum.

Vlastnosti:

  • myje pokožku a zbavuje nečistot
  • pokožku zanechá sametově jemnou a hebkou
  • vytváří při mytí bohatou pěnu
  • pokožka je nádherně provoněná

Použití:

Aplikujte při sprchování či koupeli. Naneste na pokožku celého těla a poté opláchněte teplou vodou.

VIVIAN GREY, mladá, inovativní značka z Berlína, nabízí svým zákazníkům širokou škálu výrobků péče o tělo, které se vyznačují exkluzivním balením a neobvyklým designem. Jemné vůně a moderní recepty šité na míru potřebám citlivé pokožky jsou důvodem její stoupající popularity. Všechny výrobky jsou vyráběny s velkou láskou a nasazením v Berlíně. (Made in Germany).

Objem : 300 ml

* Grapefruit nás učí respektovat a přijmout vlastní fyzické tělo. Pomáhá lidem, kteří mají problémy s respektováním, akceptováním vlastního těla a špatně s ním zacházejí, ať už formou drastických diet, posuzováním tělesné hmotnosti a tvaru, zanedbáváním těla ale i násilím vůči němu. Grapefruit podporuje pozitivní vztah k vlastnímu tělu založený na lásce, tolerancí a sebaprijatí.