SPLAT Professional WHITE PLUS bělící zubní pasta 100 ml

Neohodnoceno
Značka: SPLAT

Efektivní více-účelová zubní pasta, ideální pro milovníky kávy, čaje a kuřáků. Bělící efekt 1,5 tónu během 4 týdnů používání.

Dostupnost Skladem
134 Kč
SPLAT Professional WHITE PLUS bělící zubní pasta 100 ml
Neohodnoceno
Značka: SPLAT

Efektivní více-účelová zubní pasta, která obsahuje inovativní systém pro bezpečné bělení Sp.White System® , díky kterému se zuby stávají bělejší o 1,5 tónu během 4-týdenního používání .

Nezvyšuje citlivost zubů. Ideální pro milovníky kávy, čaje a kuřáků. Ionty draslíku snižují citlivost zubů a ionty fluoridu účinně chrání před zubním kazem. Přírodní antibakteriální přísady zabraňují tvorbě zubního plaku a podporují svěží dech.

Kruhové leštící částice, v kombinaci se složkou Polydon® a přírodními enzymy z papáji, zajišťují bělost zubů iv těžko dostupných místech ústní dutiny. Pomáhají zachovat bělost zubní skloviny a povrch zubů zůstává dokonale hladký na dlouhou dobu.

Obsahuje fluorid (1000 ppm).

АKTÍVNE SLOŽKY: Polydon®, papain, draslík, natriummonofluorfosfát.

KLINICKY OVĚŘENÉ:

  • Bělící efekt - 1,5 tónu během 4 týdnů používání podle stupnice VITAPAN
  • Čistící účinek - 50%
  • remineralizačním účinek - 40%
  • Hemostatický účinek - 50,2%

ÚČINKY: Inovativní systém Sp.White System® pečlivě čistí a leští do vysokého lesku. Fosfátové ionty v kombinaci se složkou Polydon® efektivně odstraňují plak. Ionty draslíku efektivně snižují citlivost zubů.