SPLAT JUNIOR magic foam dětská ústní pěna s vápníkem a mléčnými enzymy 50 ml

Značka: SPLAT
205,85 Kč
Posíláme do 2 dnů

Čisté zuby za 15-20 sekund. Bez použití kartáčku. Bez použití vody. Ochrana proti zubnímu kazu a čištění během celého dne.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Unikátní ústně pěny MAGIC se používají v průběhu celého dne a po každém jídle. Pomáhají tak hravým způsobem vytvářet rutinní hygienický návyk.

Kapalina se transformuje do jemné pěny dávkovačem, který umožňuje malou dávku pěny rozšířit po celé ústní dutině. Malé bublinky proniknou do těžko přístupných míst, kde se zdržuje povlak a nečistoty.

Pěna obsahuje bioaktivní organický vápník pro správnou tvorbu zubní skloviny. Extrakt z lékořice zajišťuje účinnou ochranu zubů před zubním kazem. Mléčné enzymy (laktoferin, laktoperoxidáza) vyrovnávají pH v ústech , čímž zajišťují ochranu proti bakteriím a udržují zdravé dásně.

Inovativní složka LUCTATOL účinně zabraňuje tvorbě zubního kazu a plaku o 96% . Jemná čistící báze - dikalcim fosfát dihydrát - jemně odstraňuje zubní plak a extrakt z lékořice zabraňuje jeho opětovnému vytváření.

Tato pěna je ideální pro děti, u kterých je nutné omezit užívání produktů obsahujících fluorid . Pěny jsou ideální pro venkovní použití, protože jejich aplikace je velmi rychlá bez nutnosti vyplachování úst vodou. I deálny prostředek na cesty, do školy nebo školky nebo kdekoliv tam, kde je použití zubní pasty a kartáčku problémové. < / strong>

Bez fluoridu.

AKTIVNÍ SLOŽKY:
Bioaktivní vápník, Laktoferin, Laktoperoxidáza, glukózooxidázy, didraselný Glycyrrhiza, Keratin, Extrakt z lékořice, Arginin

KLINICKY TESTOVÁNO:
Čistící účinek - 42,9%
Účinnost proti zubnímu kazu - 43,2%
remineralizačním účinek - 33,3%

Objem : 50 ml