Saloos - Nachlazení a imunita Airspray 50 ml

Značka: Saloos
152,95 Kč
Skladem

Přírodní sprej pro rychlé zvlhčení a osvěžení vzduchu působí příznivě na dýchací cesty při chřipce a nachlazení, posiluje obranyschopnost organismu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Načerpejte sílu s osvědčenou kombinací 100% přírodních esenciálních olejů, které jsou známé svými silnými antivirovými a antibakteriálními účinky.

Vysoce účinná kombinace ravintsary, eukalyptus, borovice, tymiánu, tea tree a dalších esenciálních olejů napomáhá vykašlávání a rozpouštění hlenu. Má velmi příznivý vliv na imunitní systém nejen v rizikovém období. Je přírodním ochráncem při nemoci, ale také důležitou prevencí.

Přírodní sprej antimikrobiální čistí vzduch silně osvěžující vůní pro snadnější dýchání při rýmě a kašli. Díky praktickému balení jej můžete mít stále u sebe a okamžitě provonět domácnost, kancelář nebo čekárna.

Jak správně používat

  • Vyberte si vůni, která vám bude příjemná.
  • stříkněte vůni volně do prostoru.
  • Užívejte si provoněné místnosti. Rychle a pohodlně.

Zabraňte přímému vdechnutí a kontaktu s očima. Dráždivé. Uchovávejte mimo dosah dětí. Neskladujte v blízkosti tepelných zdrojů. Hořlavý. Nepoužívat vnitřně.

Složení: Alcohol Denat, Parfum *, Limonene **, Citronellol **, Geraniol **, Linalool **, Citral **, * směs éterických olejů, ** přirozená součást éterických olejů

Objem : 50 ml