Saloos - Magnéziový olej v spreji Saloos 50ml

Značka: Saloos
247,25 Kč
Skladem

Magnézium ve spreji je mnohem účinnější než v tabletách. Je výborným prostředkem, jak dodat tělu chybějící hořčík při fyzické či psychické únavě.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Saloos magnesiový olej ve spreji je určen k aplikaci na kůži s rychlým nástupem účinku na únavu a bolest svalů. Hořčík je minerál, který hraje roli při optimálním působení nervové a svalové soustavy.

Je proto vhodným doplňkem i při nadměrné psychické zátěži .

Hořčíkový olej obsahuje magnézium získávané z čistě přírodního zdroje. Pochází z prastarého evropského mořského dna Zechstein z hloubky přibližně 1600 metrů, které je 250 milionů let staré. Hořčík je velmi důležitý pro množství procesů v těle a čím více pohybu máte, tím více ho potřebujete.

Přijímání hořčíku přes pokožku ve spreji

Přijímání hořčíku přes pokožku je mnohem efektivněji a rychleji než potravou, případně výživovými doplňky. Vtíráním oleje do pokožky se nemůžete předávkovat, tělo si vždy vezme tolik, kolik potřebuje a hořčík se jednoduše dostane na ta správná místa.

Použití: Na vybrané části těla (doporučujeme nohy) naneste ráno a večer 5 - 20 střiků podle potřeby a zlehka vmasírujte do pokožky. Nechte vstřebat. Po aplikaci se může objevit jemné brnění pokožky či zarudnutí, které je přechodné. Přípravek je vhodný na používání i v období těhotenství a kojení. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepoužívejte v oblasti očí, na čerstvě oholené oblasti či poraněnou pokožku.

Bez konzervačních a syntetických vonných látek.

Složení: Aqua, Magnesium Chloride, Sodium Chloride, Potasium Chloride, Magnesium Suplhate, Calcium Chloride