Saloos - Kokosový olej čistý

Značka: Saloos
263,35 Kč

Zvolte variantu

Využití unikátních vlastností kokosového oleje při péči nejen o své tělo.

Detailní informace

250 ml
Skladem
263,35 Kč

Detailní popis produktu

Čistý přírodní kokosový olej lisovaný za studena.

7 nej účinků kokosového oleje Saloos:

  • čistě rostlinná péče o celé tělo, žádná chemie
  • skvělý olej na vlasy, nechává vlasy krásně lesklé
  • masážní olej s nádhernou jemnou vůní
  • ideální také po holení (dermatologicky testováno)
  • silně potlačuje kvasinky, plísně, kandidu (candida albicans)
  • stimuluje metabolismus
  • má tu nejkrásnější vůni, jakou si jen umíte přestavit

Držitel certifikátů CPK a CPK BIO.

Zvláštností je tuhá konzistence, která se přibližně při teplotě 25 ° C mění na tekutou.

Co říkají na kokosový olej zákazníci?

Přečtěte si reálné zkušenosti našich zákazníků - tito lidé si už kokosový olej koupili a vyzkoušeli. Klikněte zde na Hodnocení .

Kokosový olej je patří mezi nejprodávanější produkty firmy Saloos za roky 2011 až 2019!

Článek z blogu similife.cz

O kokosovém oleji toho bylo napsáno již mnoho. Já sama jsem ho objevila něco před dvěma lety, kdy jsem si ho maximálně zamilovala. Je vhodný jak na vaření, pečení, lehké smažení tak i na pokožku, bělení zubů a péči o vlasy.

Momentálně ho používám nejvíce jako kúru na vlasy, kdy se vmasíruje na pokožku hlavy a po celé délce vlasů. Nechám působit na několik hodin (můžete jej nechat i přes noc) a poté důkladně umyji šamponem, abych olej dostatečně smyl. Pomáhá odstraňovat lupy a vlasy jsou po něm pevné a lesklé.

Také ho používám na bělení zubů a díky tomu, že mám rovnátka a čistím si zuby po každém jídle, tak ho mívám i místo zubní pasty.

Chvíli jsem na Bio kokosovém oleji dělala i míchaná vajíčka a nebo lehce smažila jarní závitky. Pozor ale na prudké smažení a pečení, protože kokosový olej se začne rychle přepalovat - má nižší kouřový bod (177 stupňů Celsia) než např. Rafinovaný slunečnicový (232 stupňů Celsia) nebo řepkový olej (242 stupňů Celsia). Poznáte to tak, že se z oleje začne kouřit a vznikají v něm nežádoucí látky, které jsou zdraví škodlivé. To platí obecně pro všechny oleje. Bio Kokosový olej je výborný pro výrobu dezertů, sladkého pečiva, domácí čokolády nebo palačinek.

Pokud jste kokosový olej ještě nezkusili, rozhodně si ho zamilujete díky jeho vůni, která voní jak jinak než božsky kokosovo. Určitě doporučuji vyzkoušet! S láskou Simi