Saloos - Dárková kazeta Mandle & Měsíček & Aloe Vera

Značka: Saloos
471,50 Kč
Skladem

Ideální dárek pro matku i dítě, který jim dopřeje nejjemnější přírodní péči.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dárková kazeta obsahuje tyto tři produkty:

Mandlový olej 50 ml

Patří mezi nejcennější rostlinné oleje. Pokožce dodává pocit hebkosti, mírní podráždění, chrání ji a pomáhá především suché pokožce se sklony k olupování, svědění a popraskání. Zklidňuje podrážděnou dětskou pokožku, je vhodný pro miminka od prvních dnů po narození. Je účinný při ošetřování hrubé kůže a popálenin, zlepšuje akné a ekzémy. Výborně regeneruje pokožku spálenou slunečním zářením. Obsahuje vitamíny A, E, F, z minerálů především draslík, vápník, hořčík atd.

Mandlový olej patří k nejpoužívanějším při aromaterapeutických masážích a je důležitou složkou kvalitních masážních a tělových olejů.

Dětský měsíčkový olej 50 ml

Velmi jemný hojivý olejíček určený k péči o pokožku dětí a maminek od prvního dne života. Mandlový a bio pupalkový olej lisovaný za studena v kombinaci s léčivým měsíčkovým extraktem poskytují dětské pokožce tu nejlepší ochranu před vysušením nejen po koupání. Účinný proti opruzeninám. Bez parfemace. Čistý přírodní produkt.

Bio Aloe vera olej 50 ml

Obzvláště vhodný na velmi suchou pokožku. Dodává pleti hydrataci a dokonale ji regeneruje po popáleninách a zhojených jizvách. Blahodárně působí na problematickou pleť, mírní podráždění způsobené sluněním, holením a štípnutím hmyzem. Podporuje přirozenou ochrannou bariéru kůže. Čistý přírodní produkt. Případná sedimentace není závadou.

Výrobce : Saloos