Saloos - Dárková kazeta Hořčík & Lymfa & Body

Značka: Saloos
469,20 Kč
Skladem

Ideální dárek pro rekreační i profesionální sportovce a milovníky zdravého životního stylu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dárková kazeta obsahuje:

Hořčíkový olej na svaly 50 ml

Hořčíkový olej "Magnesiový olej" z přírodního zdroje mořského dna Zechstein je určen k dermální aplikaci na pokožku. Vhodný na namáhané části pokožky těla nad velkými klouby. Kosmetická masáž pozitivně přispívá ke snížení únavy a vyčerpání. Hořčík je klíčový pro normální funkci svalů, produkci energie a schopnost těla detoxikovat. Reguluje přenos podnětů do svalů a nervů, čímž podporuje bezproblémové fungování celého svalového aparátu. Čistý přírodní produkt.

Bez konzervačních a syntetických vonných látek.

Bio tělový a masážní olej Lymfa fit 50 ml

Intenzivní uvolňující bio masážní olej s obsahem jalovce (jalovce) s příznivými účinky na lymfatický systém. Pravidelná lehká masáž pokožky v lymfatických drahách pozitivně ovlivňuje správnou funkci kůže, podporuje pružnost pokožky a je účinná při celulitidě. Maximálního účinku dosáhnete každodenním používáním.

Bez konzervačních a syntetických vonných látek, minerálních a rafinovaných olejů.

Tělový masážní olej Body Fit 50 ml

Špičkový přírodní masážní olej pro sportovní aktivity. Před výkonem zahřívá a prokrvuje pokožku i svaly, po výkonu podporuje uvolnění a omezuje bolest svalů.

Vyrobeno z olejů lisovaných za studena, bio olejů a 100% přírodních éterických olejů. Výborně se vstřebávají a pronikají do nejhlubších vrstev pokožky Nezanechávají pocit mastnoty, jejich složení nejvíce odpovídá složení tuků našeho těla. Bez konzervačních a syntetických vonných látek, minerálních a rafinovaných olejů.

Výrobce Saloos