Saloos - Bergamot Bio 5 ml

Značka: Saloos
166,75 Kč
Posíláme do 2 dnů

100% přírodní bio esenciální olej s citrusovou vůní povzbuzuje dobrou náladu, pomáhá při potížích s dýcháním i trávením.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Příjemně něžná a zároveň svěží citrusová vůně povzbuzuje dobrou náladu a zklidňuje při stresu. Je velmi vhodná na inhalaci při potížích s dýcháním, pomáhá tišit bolest a podporuje trávení.

V masážních směsích působí antisepticky a ulevuje od bolestí ztuhlých svalů. Vůně je vysoce ceněna a oblíbená mezi výrobci parfémů a kosmetiky po celém světě, známá je díky unikátní kombinaci s černým čajem, známým pod názvem Earl Grey.

Účinky:

- antiseptický,

- podporuje trávení,

- podporuje hojení,

- posiluje nervy,

- zlepšuje dýchání,

- snižuje horečku,

- tiší bolest,

- je antidepresivní.

Upozornění:

Může zvyšovat fotosenzibilitu (nepoužívat na kůži vystavenou slunečním paprskům)

Přehledná tabulka použití esenciálních olejů Saloos

 tabulka_ucinku_es_small

Použití esenciánych olejů:

  • Inhalace - do aromalampy nakapejte 3 až 8 kapek esenciálního oleje, záleží na velikosti místnosti.
  • Lázeň - 3 až 10 kapek rozmíchejte v 1 dcl mléka nebo v lžičce medu. Teplota vody ve vaně by neměla přesahovat 35-37 ° C, doporučená doba koupele je 15 až 20 minut.
  • Aromatická masáž - do 50 ml rostlinného oleje lisovaného za studena nebo bio oleje (např. Meruňkového mandlového či olivového) přidejte 10-25 kapek esenciálního oleje a promíchejte. Při olejích Anýz, Hřebíček, Mateřídouška a Skořice je třeba dodržovat nižší koncentrace, tedy 3-5 kapek.
  • Sauna - nejčastěji se používají osvěžující, čistící a podporující vonné oleje. Mohou to být jehličnany, rozmarýn, máta, šalvěj, eukalyptus nebo citrusy. Obvyklé množství je 10-20 kapek, záleží opět na velikosti sauny.