Saloos -Baobabový olej 50 ml

Značka: Saloos
241,50 Kč
Skladem

Bio baobabový olej je účinný proti striím a vráskám, pokožku výborně hydratuje a dává jí mladistvý vzhled.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bio baobabový olej je blahodárný anti-age olej lisovaný ze semen baobabu s ultra lehkou strukturou.

Jaké jsou účinky baobabového oleje:

  • účinný proti striím a vráskám
  • krásné regeneruje a hydratuje popraskané rty
  • pomáhá chránit pleť před působením volných radikálů
  • je snadno vstřebatelný do pokožky, aniž zanesl póry nebo zanechal mastné stopy
  • je skvělý pro všechny typy pleti a ponechá pokožku krásnou, pružnou, vláčnou a zároveň hedvábně hladkou
  • vzhledem k tomu, že je tento olej bohatý na mnoho různých vitamínů, funguje v boji proti časným známkám stárnutí a vráskám
  • díky svým protizánětlivým vlastnostem napomáhá snížit zarudnutí pokožky

Znáte baobab a baobabový olej?

baobab přezdívaný jako "strom života" díky svému tvaru vypadá jako by byl "naruby" a mnohokrát se dožívá více než tisíce let. Jeho plody slouží jako výživná potravina v období sucha. Baobabový prášek vyráběn z plodů obsahuje více antioxidantů než kterékoliv jiné ovoce na světě. Tím ale seznam skvělých schopností tohoto majestátního stromu nekončí. Jednou za rok se květy baobabu v noci otevřou a po opylení hladovým, nedočkavým hmyzem se pak přemění na ovoce a lusky, které produkují semena. Z těch se následně vylisuje olej, který je vydatným zdrojem výživy pro naši pokožku.

Tip na použití baobabového oleje

TIP : Baobabový olej je díky své struktuře také velmi oblíbeným olejem v péči o hydrataci celého těla. Stačí denně po koupeli vetřít malé množství baobabu do pokožky. Bleskurychle se vstřebá, uzamyká v pokožce vlhkost a zanechá ji nádherně hladkou, měkkou a hydratovanou. Kosmetická masáž těla s baobabovým olejem pomáhá předcházet striím, díky své schopnosti pokožku regenerovat a zvyšovat její pružnost. Skvěle působí i na pokožku se sklonem k ekzémům a dehydrataci.

Baobabový olej na vlasy. Jak na to?

Pokud vás trápí mdlé suché vlasy bez života, vyzkoušejte vlasový zábal z baobabu. Stačí Baobab mírně ohřát v misce nad vařící vodou. Příjemně teplý olej pak jemně vetřete do vlasů, zabalte si je do ručníku a nechte ho čarovat. Ve sprše pak olej důkladně vymyjte šampónem. Jako bonus můžete před fénováním malé množství vetřít do vlhkých konečků. Vaše vlasy budou jako znovuzrozené.

Objem : 50 ml