Rostlinné oleje

Stránka 1 z 3 - 27 položek celkem
Saloos - Olej z kukuřičných klíčků
od 96 Kč

Díky koenzymu Q 10 má regenerační a hojivé účinky ...

7O-50
Saloos - Lněný olej
od 99 Kč

Podporuje regeneraci a výborně ošetřuje suchou kůži. Obsahuje velké množství mastných kyselin, které podporují zdraví a vitalitu pokožky.

8O-50
Saloos - Borákový olej
od 105 Kč

Stará se o pokožku, která trpí ekzémem, lupénkou nebo alergií. Má výborné hojivé a regenerační účinky a lze jej použít i na popáleniny.

2O-20
Saloos - Černá kmín olej
od 106 Kč

Je velmi vhodný pro suchou, citlivou a lehce podrážděnou pokožku obličeje i celého těla. Skvěle poslouží k masážím i koupelím, mírní nadýmání.

3O-20
Saloos - Pupalkový olej
od 106 Kč

Je bohatým zdrojem esenciálních nenasycených mastných kyselin, především kyseliny linolové a kyseliny gama-linolenové. Je vhodný pro regeneraci suché pokožky, na...

16O-20
Saloos - Sézamový olej
od 108 Kč

Je vhodný pro péči o pleť i pokožku celého těla, a to zejména suchou a namáhanou. Podporuje její hydrataci i celkovou regeneraci a čistí póry. Je mimořádně vhodný na masáže.

18O-50
Saloos - Jojobový olej
od 109 Kč

Hlavní předností jojobového oleje je jeho schopnost normalizace kožního mazu. Mastnou pleť jojobový olej zmatňuje a suchá místa naopak dostatečně promastí a vyživí.

6O-20
Saloos - Ricínový olej
od 114 Kč

Je především nenahraditelný při péči o poškozenou a namáhanou pokožku. Regeneruje ji, podporuje její hydrataci a chrání ji. Skvělý na růst řas a obočí.

17O-50
Saloos - Arganový olej
od 146 Kč–20 %
od 117 Kč

Vyživuje a hydratuje všechny typy pokožky. Zpomaluje proces stárnutí a výrazně zjemňuje již vzniklé vrásky. Má antioxidační účinky.

34O-20
Saloos - Makadamiový olej
od 119 Kč

Je vhodný pro kosmetické použití, má vynikající regenerační účinky a zvláčňuje suchou a namáhanou pokožku. Je skvělý pro vlasové zábaly.

9O-50
Saloos - Olivový olej
od 120 Kč

Vhodný pro suchou pokožku se sklonem k zapálení, alergickou, podráždenú.Obsahuje vitamín E, který podporuje elasticitu pokožky, vyhlazuje vrásky a zvyšuje její odolnosť.Vhodný...

14O-50
Saloos - Sójový olej
od 120 Kč

Obsahuje nejvíce lecitinu. Je zdrojem antioxidantů, nenasycených mastných kyselin a železa. Získává se šetrným způsobem ze sójových semen a je vynikajícím pomocníkem při suché...

20O-50
Nahoru
Další produkty