Nordics - Zubní pasta kokos - máta 75 ml

Značka: Nordics
181,70 Kč
Posíláme do 2 dnů

Přírodní zubní pasta proti zubnímu kazu bez fluoridů, laurylsulfátu sodného, ​​bez umělých barviv, parabenů a cukru s příjemnou krémovou konzistencí a vůní máty.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nordics přírodní zubní pasta proti zubnímu kazu bez fluoridů, laurylusulfátu, umělých barviv, parabenů a cukru.

Se zubní pastou Nordics kokos + máta se každodenní nudné mytí zubů stane zajímavým a zejména zábavným. Krémová textura a kokosovo-mátová příchuť Vás donutí mýt si zuby co nejdéle, zatímco xylitol Vám osladí celý týden.

Zubní pasta byla laboratorně testována a oceněna veganské značkou. Stejně tak byla vyrobena v laboratoři, které prošlo kontrolou GMP a BRC směrnic, jakož i kontrolou Mezinárodní organizace pro standardizaci produktů, pod jejímž dohledem splňuje podmínky jako zachovávání čistoty a rovnováhy prostředí tak i Vašeho zdraví.

Složení:

SORBITOL, sušená sylica, glycerin, VODA, XYLITOL, PEG-8, SODIUM methyl Cocoyl Taury, citronan sodný, AROMA, výtažky z listů květu ALOE BARBADENSIS, soda hydrogenuhličitan, chlorid draselný, oxid titaničitý, kyselina p-anizolová, xanthanová guma, oxid titaničitý, kyselina p-anizolová, xanthanová guma, karagen, kyselina hyaluronová, kyselina xanthanová, kyselina karbonová, kyselina karbonová, kyselina dusičná, kyselina p-anizolová, sodná sacharinová sůl, MENTOL

Objem : 75 ml