Nordics Zubní pasta aktivní uhlí + matcha 75 ml

Značka: Nordics
181,70 Kč
Posíláme do 2 dnů

Přírodní bělící zubní pasta s aktivním uhlím a výtažkem ze zeleného čaje matcha. První zubní pasta na světě kombinující tyto dvě detoxifikační vlastnosti.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přírodní bělící zubní pasta s aktivním uhlím a výtažkem ze zeleného čaje matcha. První zubní pasta na světě kombinující tyto dvě detoxifikační vlastnosti.

Používání zubní pasty Nordics s aktivním uhlím je skvělá alternativa k přírodnímu bělení zubů, protože uhlí je známé svou vysokou absorpci povlaku. Povlak způsobuje drobné tmavé fleky na zubech. Jejich původ lze hledat i v pití vína, kávy, čajů a v konzumaci různých druhů ovoce. Aktivní dřevěné uhlí tento povlak jemně odstraňuje a navrací zubům jejich přirozenou bílou barvu bez jakéhokoli poškozování skloviny. Pasta neobsahuje žádné invazivní chemikálie, peroxidy nebo jiné škodlivé látky.

Matcha je nejkvalitnější a nejsilnější zelený čaj na světě. Vždy se sbírá ručně a je bohatý na antioxidanty. Podle vysokého množství lékařských výzkumů, matcha má 3krát silnější antioxidační účinky než běžný zelený čaj. Matcha znamená klid, harmonii mezi tělem, duší a myšlenkou, že naše duše si zasloužila patřičné rozmazlování.

Zubní pasta neobsahuje fluorid. Je vlastníkem certifikátu Ecocert a také vhodná pro vegany. Neobsahuje žádné invazivní chemikálie, peroxidy nebo jiné škodlivé látky.

Složení: Voda, sušený oxid křemičitý, sorbitol, glycerin, lauroyl sarkozinát sodný, prášek ze sušených listů heřmánku, olej z máty peprné, xanthanová guma, výtažek z listů Eupatorium rebaudianum, práškové uhlí, křemík , mentol, CI 77266

Objem : 75 ml