Natura siberica - Přírodní sibiřská zubní pasta Zamrzlé bobule 100g

Neohodnoceno
Značka: Natura Siberica

Jemně čistí zuby, odstraňuje zubní plak. Má vynikající chuť.

Dostupnost Skladem
132 Kč
Natura siberica - Přírodní sibiřská zubní pasta Zamrzlé bobule 100g
Neohodnoceno
Značka: Natura Siberica

Tato pasta disponuje velmi příjemnou chutí, zajistí dlouhotrvající komfort pro vaše zuby a dásně, váš dech bude mrazivě čerstvý. Jemně čistí zuby, odstraňuje zubní plak. Obsahuje extrakt divokého sibiřského jalovce, organický brusinkový olej, extrakt severské morušky a výtažky z malin.

Produkt obsahuje značné množství divoce rostoucích sibiřských bylin a organických složek. Neobsahuje parabeny, SLS, SLES, PEG, minerální oleje, EDTA, BHT-BHA ani výtažky z geneticky modifikovaných rostlin.

Aktivní složky:

  • Enzym papain se přirozeně nachází v ovoci papája, vyhlazuje a mírně peeling povrch zubů, jemně jejich bílí a pomáhá při rozjasňováním zabarvení. Odstraňuje sediment (sedlinu) a zubní kámen, takže je snazší jej odstranit. Působí antibakteriálně a antisepticky.
  • Rakytník altajský má protizánětlivé a léčivé vlastnosti, účinně léčí záněty sliznic a dásní.
  • Sibiřský jalovec má antibakteriální a protizánětlivé vlastnosti.
  • Olej ze semen brusinek aktivně zabraňuje tvorbě plaku, pomáhá při léčbě orální mukositidy (Orální mukositida je specifický typ postižení sliznice a submukózního vaziva v souvislosti s chemo / radioterapií), má antioxidační a antimikrobiální vlastnosti.

Použití: Malé množství pasty naneste na kartáček, následně krouživými pohyby čistěte zuby 2-3 minuty. Doporučujeme používat minimálně 2 krát denně.

Země původu: EU

Obsah: 100g