MonoLove BIO antibakteriální mýdlo s karambolou 300 ml

Značka: MonoLove BIO
182,85 Kč
Skladem

Vysokoúčinné antiseptické a zároveň antibakteriální mýdlo s chlorhexidinem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Antibakteriální mýdlo MonoLove j e inovativní, vysoce účinné antiseptikum, které čistí a dezinfikuje bez poškození pokožky. Zabíjí bakterie, stafylokoky i viry a to díky obsahu chlorhexidinu.

Mýdlo příjemně exoticky voní po karambolu. Je vhodné na denní čištění pokožky rukou, ale také na:

  • dezinfekci nástrojů na manikúru
  • dezinfekci štětců na líčení
  • čištění domácích spotřebičů a pracovních ploch
  • čištění malých ran a škrábanců

Aktivní složky:

  • chlorhexidin * - dezinfekční prostředek, který se používá k dezinfekci pokožky před chirurgickým zákrokem, na dezinfekci rukou nebo na dezinfekci ran (zejména popálenin). Chlorhexidinový mýdla se používají k léčbě akné a stafylokokových kožních infekcí. Chlorhexidin má silný baktericidní účinek na grampozitivní bakterie.
  • kurkuma je přírodní antiseptikum, které zabraňuje kožním infekcím
  • výtažek z karamboly zvlhčuje a tonizuje pokožku

Použití :

Naneste mýdlo na ruce, myjte jejich 30 sekund a poté opláchněte vodou.

Objem : 300 ml

* Spektrum účinku zahrnuje jak grampozitivní bakterie (Streptococcus mutans, pyogenes, Sanguis, viridans, feacalis, Staphylococcus aureus), tak i bakterie gram-negativní (Escherichia coli, Enterobactercloacae, Klebsiela aerogenes, Salmonela typhimurium, Serratia marcescens). Chlorhexidin působí bakteriostaticky (zastavuje množení bakterií) až baktericidní (způsobuje zánik bakteriální buňky) v závislosti na aktuální koncentraci, přičemž baktericidní hladina je odlišná pro různé bakteriální druhy. Chlorhexidin má také antimykotický účinek (proti kvasinkám rodu Candida a dermatofytům) a protivirový (proti herpesvirem, myxovírusom, viru žloutenky typu B, viru HIV a jiným).