Lady Stella Zlatá 24 k Sada - Zlatý krém + zlatý elixír + zlatý oční gel

Značka: Lady Stella
1 852,65 Kč
Skladem

V krásné elegantní zlaté taštičce ...

Detailní informace

Detailní popis produktu

Obsah balení: zlatý 24k krém 50ml + 24k oční gel 30ml + 24k elixír 30ml

Zkrášlující schopnost zlata redukovat hloubku vrásek spočívá v jeho vlastnosti absorbovat 200krát více vody než je jeho vlastní hmotnost.
Takto snadno proniká do kožních buněk a je schopné dodávat zvlhčující a vyživující minerální látky,
stopové prvky i do hlubších vrstev pokožky a tím nastartovat nejen obnovu buněk ale i nastavit jejich optimální fungování.
Efektivní složení přípravků je podpořeno peptidy nejnovější generace, neuropeptid (Acetyl hexapeptid-8)
a genopeptidom (Acetyl hexapeptid-51 Amid), které prokazatelně oddalují procesy stárnutí pokožky a poskytují okamžitě viditelné výsledky.

Zlatý oční liftingový gel je lehký a výborně roztíratelný. Obsahuje rostlinné kmenové buňky, neuropeptid a arganový olej na redukci a vyhlazení vrásek.
Gel výborné vypíná pokožku v okolí očí a zlepšuje mikrocirkulaci krve, čímž redukuje i tmavé kruhy. Aplikujte v tenké vrstvě na pleť v okolí očí.

Zlatý pleťový krém na 24 hodinovou hydrataci vyplňuje vrásky prostřednictvím lipozomálního koenzymu Q10,
který dodává buňkám energii na regeneraci pleti a také bojuje proti volným radikálům. Krém takžiež chrání i před škodlivým UV zářením.
Aplikujte v tenké vrstvě na pleť.

Zlatý omlazující elixír je snadno vstřebatelný. Vyživuje a hydratuje i nejhlubší vrstvy pleti. Liftingový efekt zabezpečují genopeptidy, které omlazují pleť.
Vitamin C a niacinamid zase normalizují póry a zesvětlují skvrny na pokožce. Aplikujte na vyčištěnou pleť nanést 2-3 kapky a masírováním rozetřít.
Na domácí použití i mezoterapii, ultrazvuk, radiofrekvenci a inoforézu.

Limitovaná akce.