Indian Natural Hair care - Henna měděná 200 g

280,60 Kč
Posíláme do 2 dnů

100% indická henna 200 g MĚDĚNÁ

Detailní informace

Detailní popis produktu

Indická přírodní henna je prášek získaný z vysušených a rozdrcených lístků tradiční indické rostliny Lawsonia inermis, která obsahuje čistě přírodní látku lawson, která se váže na vlasové proteiny a vytváří měděný odstín.

Henna značky Indian Natural Hair Care je jemně namletá, proto se její konzistence po smíchání s vodou podobá smetanového jogurtu. Pracuje se s ní velmi dobře. Její objem je až 200 g, takže s lehkostí vystačí i na velmi dlouhé vlasy, případně na vícenásobné použitie.Právom je velmi oblíbená na slovenském, českém i maďarském trhu.

Navíc lístky a semínka této rostliny mají léčivé účinky. Zanechávají vlasy lesklé, hebké a chrání pokožku hlavy před lupy či jinými kožními chorobami. Henna tak dodává vlasům přirozený lesk a charakteristický červeno - hnědý odstín. Má trvalé barvicí účinky, aniž obsahovala amoniak, peroxid, parabeny, těžké kovy či jiné chemické látky.

Upozornění! Před použitím henny a ostatních přírodních barviv se nedoporučuje používat šampony a kondicionéry se silikony, které zabraňují proniknutí přírodních pigmentů do struktury vlasu. Vlasy by měly být čisté a bez zbytků fixačních tužidel a sprejů.

Uchovávejte na suchém a tmavém místě

Složení: Lawsonia inermis 100%

Použití:

1. Henny prášek zalijeme vodou 60 ° C teplou a řádně zamícháme.

2. Vytvořenou kaši naneseme na umyté a mírně vlhké vlasy, které pak přikryjeme igelitovou fólií a ručníkem.

3. Přípravek necháme působit min. 1 hodinu a déle. S délkou působení roste intenzita barvicích a blahodárných účinků henny.

4. Vlasy důkladně omyjeme a ošetříme běžným postupem.

Objem: 200 g