Henne Color - Tónovací Henna měděná 90 ml

Značka: Henne Color
259,90 Kč
Skladem

Krémová barva k přímému použití

Detailní informace

Detailní popis produktu

tónovacími přeliv Henne Color odstín Měděná

Je vhodná pro všechny odstíny vlasů, které, v závislosti na původní barvy, obarví od zářivě měděné na světlých vlasech až po tmavě rezavé odlesky na vlasech tmavých. Obsahuje < strong> vysoký podíl přírodní henny. Pro určení výsledného odstínu můžete zkusit nejprve obarvit pramínek vlasů. Orientační výsledky aplikace přelivu Měděná najdete ve vzorníku.
Odstíny mezi sebou můžete libovolně míchat a vytvořit si tak jedinečnou vlastní barvu.

Tónovací krémové přelivy Henne Color jsou velmi dobře snášeny i osobami s přecitlivělostí na chemické barvy, ale pokud vás někdy potkala alergická reakce, udělejte si nejprve test snášenlivosti a to nejlépe 48 hodin před zamýšleným barvením.

Přelivy Henne Color jsou velmi šetrné prostředky na tónování vlasů, nenarušují jejich strukturu a výsledná barva je vždy ovlivněna původní barvou vlasů - viz orientační výsledky barvení ve vzorníku. Přelivy neobsahují PPD, čpavek, kysličník, resorcinol, silikony ani chemické parfémy.

Přelivy Henne Color lze použít i na chemicky barvené vlasy avšak minimální časový rozestup mezi barveními by měl být alespoň šest týdnů.

UPOZORNĚNÍ: před použitím na chemicky zosvetľované a poničené vlasy doporučujeme rozhodne provést nejprve zkoušku barvení na pramínku vlasů!

Návod k použití: Vlasy důkladně omyjeme šamponem bez obsahu silikonů, nejlépe z řady Henne Color. Prosušíme jejich ručníkem. Kontury kůže vlasové části pokožky natřeme mastnějším krémem nebo olejem. V ochranných rukavicích naneseme přiměřené množství krémového přelivu na vlasy a hustým hřebenem pročesáváme vlasy všemi směry tak, abychom přípravkem rovnoměrně pokryli všechny vlasy. Nakrátko střižené vlasy spotřebujeme asi 1/4 až 1/3 lahvičky. Potom vlasy překryjeme přiloženou igelitovou čepicí a hlavu obalíme ručníkem, aby mohla proběhnout termická reakce. Přeliv necháme působit 20 až 45 minut , v závislosti na požadované sytosti výsledné barvy. Poté vlasy důkladně opláchneme proudem vody bez použití šamponu. Vysušíme a upravíme obvyklým způsobem.

Lahvičku se zbytkem přípravku zabalíme tak, abychom zamezili přístupu vzduchu a následnému vysychání krému. Přeliv můžeme používat po dobu dvanácti měsíců od prvního použití.

Balení: 90ml, igelitové rukavice, čepice, návod k použití.

Přírodní složky: henna, levandulový olej