Henne Color - Tónovací Henna blond zlatá 90 ml

Značka: Henne Color
259,90 Kč
Skladem

Krémová barva k přímému použití

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tónovací přeliv Blond zlatá

Je určen pro světlé vlasy. Nezesvětluje. Díky obsahu výtažku z heřmánkových květů dodá i tzv. myší barvě vlasů zlatavé odlesky.

U tmavších blond vlasů budou zlaté odlesky viditelné spíše na sluníčku nebo přímo pod umělým osvětlením.

Pro určení výsledného odstínu můžete zkusit nejprve obarvit pramínek vlasů. Orientační výsledky aplikace přelivu Blond zlatá najdete ve vzorníku.
Odstíny mezi sebou můžete libovolně míchat a vytvořit si tak jedinečnou vlastní barvu.

Tónovací krémové přelivy Henne Color jsou velmi dobře snášeny i osobami s přecitlivělostí na chemické barvy, ale pokud vás někdy potkala alergická reakce, udělejte si nejprve test snášenlivosti a to nejlépe 48 hodin před zamýšleným barvením.

Přelivy Henne Color jsou velmi šetrné prostředky na tónování vlasů, nenarušují jejich strukturu a výsledná barva je vždy ovlivněna původní barvou vlasů - viz orientační výsledky barvení ve vzorníku. Přelivy neobsahují PPD, čpavek, kysličník, resorcinol , silikony ani chemické parfémy.

Přelivy Henne Color lze použít i na chemicky barvené vlasy avšak minimální časový rozestup mezi barveními by měl být alespoň šest týdnů.

UPOZORNĚNÍ: před použitím na chemicky zosvetľované a poničené vlasy doporučujeme rozhodne provést nejprve zkoušku barvení na pramínku vlasů!

Návod k použití: Vlasy důkladně omyjeme šamponem bez obsahu silikonů, nejlépe z řady Henne Color. Prosušíme jejich ručníkem. Kontury kůže vlasové části pokožky natřeme mastnějším krémem nebo olejem. V ochranných rukavicích naneseme přiměřené množství krémového přelivu na vlasy a hustým hřebenem pročesáváme vlasy všemi směry tak, abychom přípravkem rovnoměrně pokryli všechny vlasy. Nakrátko střižené vlasy spotřebujeme asi 1/4 až 1/3 lahvičky. Potom vlasy překryjeme přiloženou igelitovou čepicí a hlavu obalíme ručníkem, aby mohla proběhnout termická reakce. Přeliv necháme působit 20 až 45 minut , v závislosti na požadované sytosti výsledné barvy. Poté vlasy důkladně opláchneme proudem vody bez použití šamponu. Vysušíme a upravíme obvyklým způsobem.

Lahvičku se zbytkem přípravku zabalíme tak, abychom zamezili přístupu vzduchu a následnému vysychání krému. Přeliv můžeme používat po dobu dvanácti měsíců od prvního použití.

Balení: 90ml, igelitové rukavice, čepice, návod k použití.

Přírodní složky: heřmánek, henna, levandulový olej