FarmaVita - Argan Sublime regenerační vlasový elixír 100 ml

Značka: FarmaVita
309,35 Kč
Posíláme do 2 dnů
Magická síla arganového oleje v zušlechťující péči pro všechny typy vlasů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Arganový olej patří mezi nejvzácnější oleje na světě. Nejen doma v Maroku si ho cení pro regenerační schopnosti. Obnovuje vitalitu vlasů a navrací jim jejich sílu a lesk. Jedinečným způsobem hydratuje, vyživuje a chrání vlasy. Revitalizuje poškozené, lámavé a suché vlasy. Do vlasů se rychle vstřebává a nemastí je.

Použití:

a) Před mytím vlasů: vhodné na velmi poškozené a namáhané vlasy, roztřepené konečky

procestovat si vlasy. Rozetřete v dlani 3 napumpované dávky elixíru a důkladně rozetřete po celé délce vlasů, až po konečky. Nechte působit cca 5 minut. Následně promasírujte s malým množstvím teplé vody a pak umyjte vlasy šamponem.

b) Před sušením vlasů: vhodné na rovnání vlasů, na snadnou úpravu a formování vlasů < / p>

Rozetřete v dlani 2 napumpované dávky elixíru a důkladně rozetřete po celé délce ručníkem vysušených vlasů, až po konečky. Následně fénujte a upravte vlasy jako obvykle.

c) Finální péče: na zdokonalení účesu a sjednocení vlasového vlákna rozetřete v dlani 1 napumpované dávku lektvaru a & nbsp ; důkladně rozetřete po celé délce vlasů až po konečky.

d) Kdykoliv během dne: Vynikající pro nepoddajné nebo suché vlasy, které potřebují dodatečnou kontrolu a výživu v průběhu dne. Stačí jedna kapka a Vaše vlasy budou upraveny přesně podle Vašich představ.

Objem: 100 ml