EO Laboratorní Sérum na růst vlasů pro suché a poškozené vlasy 200 ml

308,20 Kč
Skladem

Sérum na stimulaci růstu vlasů - pro suché a poškozené vlasy na bázi PROCAPILU

Detailní informace

Detailní popis produktu

ato série od společnosti EO Laboratory je založena na přírodních olejích a výtažcích s použitím nejnovějších technologií.

Sérum na stimulaci růstu vlasů - pro suché a poškozené vlasy - obsahuje 95% složek organického původu. Vzorec založený na unikátním komplexu účinných látek PROCAPILU a extraktu z kvasnic, cedrového oleje, organického rozmarýnového oleje ylang ylangu, organického levandulového oleje - snižuje vypadávání vlasů, posiluje a stimuluje jejich růst. Sérum zahušťuje vlasy, zvyšuje jejich objem a poskytuje vlasům lesk.

Aktivní složky:

  • PROCAP - biotinoil tripeptid 1 - peptid proti stárnutí - komplexní molekula z aminokyselin (hystidín, glycyl, lysin) s biotinem (vitaminem B7). Vyživuje a zpevňuje vlasové cibulky, zpomaluje stárnutí vlasů.
  • Drozdovo extrakt - stimuluje růst vlasů, hydratuje, vyživuje pokožku hlavy a vlasové kořínky;
  • organický rozmarýnový olej - zlepšuje krevní oběh v pokožce vlasové části hlavy, což se pozitivně projevuje na výživě vlasových kořínků;
  • organický levandulový olej - brání vypadávání vlasů a vzniku lupů;
  • cedrový olej - nasycuje pokožku hlavy výživnými látkami;
  • o lej ylang-ylang - dodává vlasům sílu a lesk.


Vlasové sérum se vyrábí s přídavkem vysoce účinné rostlinné složky PROCAP, která proniká hluboko do vlasového folikulu, obnovuje a stimuluje růst vlasů

Žádné parabeny a silikony.

Způsob použití: Naneste sérum lehkými masážními pohyby na čisté vlhké vlasy a pokožku hlavy. Nesmývejte! Doporučuje se používat po každém umytí vlasů po dobu 2-3 měsíců. Pro maximální efekt používejte každý den, vtírejte ke kořínkům vlhkých vlasů. Vyhněte se zasažení očí.

Objem: 200 ml