Dizao - Maska na oční okolí s černým uhlím

Neohodnoceno
Značka: DIZAO
látková maska ​​na oční okolí desi
Dostupnost Skladem
81 Kč
Dizao - Maska na oční okolí s černým uhlím
Neohodnoceno
Značka: DIZAO

Maska na okolí očí desi obsahuje tyto aktivní složky:

  • bambusové uhlí - intenzivně zvlhčuje pokožku, snižuje tmavé kruhy a otoky v okolí očí. Poskytuje pokožce detoxikaci.
  • kyselinu hyaluronovou - obnovuje pružnost pokožky a uzavírá v ní vlhkost.
  • komplex peptidů - vyhlazuje, osvěžuje a posillňuje pokožku.

Neobsahuje parabeny, silikony.

Použití: Umístěte masku na čistou pleť, nechte působit 15-20 minut. Opláchněte vodou. Doporučuje se použít masku 1-2 krát týdně.

Proč jsou látkové pleťové masky takové efektivní? V podstatě "dobijí" vaši pleť obrovským množstvím ingrediencí potřebných při péči o pokožku, které byste několika kapkami séra nebo hydratačního přípravku do pokožky nedostali. Obličejové masky také tvoří prostředí, doslova bariéru, takže se tyto přísady mohou do pokožky dostávat neustále a bez odpařování. Právě to je důvod, proč je vhodné otočit balení masky a přečíst si seznam obsažených přísad, abyste věděli, co do pokožky "pumpovat". Ujistěte se, že neobsahuje žádné látky, které by potenciálně mohly vaši pokožku dráždit, případně přísady, nad kterými by visel otazník. Jde například o parabeny a syntetická barviva.


Přednosti pleťových masek desi : Všechny masky této řady obsahují kolagen rostlinného původu a kyselinu hyaluronovou rostlinného původu, 99,6% složení jsou přírodní ingredience a účinkují rychle a efektivně

Objem: 10 g.