Dizao - Královská maska ​​na obličej 24 - karátové zlato a kolagen

Neohodnoceno
Značka: DIZAO

látková maska ​​na obličej se zlatem a kolagenem

Dostupnost Skladem
standardní cena: 188 Kč –17 % 156 Kč
Dizao - Královská maska ​​na obličej 24 - karátové zlato a kolagen
Neohodnoceno
Značka: DIZAO
Dizao - Královská maska ​​na obličej 24 - karátové zlato a kolagen
188 Kč –17 %

Luxusní zlatá látková maska ​​ na obličej od společnosti desi. Díky pevně přiléhající zlaté dvouvrstvé látce výborně kopíruje kontury obličeje. Její vnitřní vrstva je nasáklá vysoce účinným složením, které přispívá k obnovení hydratace a pružnosti pleti.

Vnější vrstva masky chrání cenný koncentrát před odpařením a přispívá k maximálnímu osvojení prospěšných látek.

Aktivní složky:

  • Kolagen je bílkovina mládí. Kolagen je nejznámější objev posledních let v oblasti kosmetiky. Způsobil revoluci v péče o pleť. Pomáhá obnovit buněčnou strukturu, dodává pokožce pevnost, má schopnost vyhlazovat vrásky a omladit nás o pár let . To je také důvod proč se tak často přidává do kosmetických přípravků a najdeme ho i ve výživových doplňcích. Proto nepřekvapí, že v souvislosti s vráskami se skloňuje nejčastěji.
  • peptidové komplex - p eptidy nám pomáhají v boji proti vráskám . Redukují již vzniklé a zároveň zabraňují například tomu, aby nám začaly vznikat mimické vrásky na obličeji při smíchu či zamračení. I klinické testy dokázaly, že peptidy nejen vrásky vyhlazují, ale mají vliv i na změnu jejich typu a vzhledu, takže se postupem času vrásky samy změní a dají se snadněji vyhladit.
  • 24 karátové zlato - Tento kov určitě není levnou záležitostí, ale pokud jde o pleť, šetřit by se nemělo. Působení přípravku se zlatem pleť rozzáří a protože částečky tohoto kovu působí také jako antioxidant, docela úspěšně zpomaluje proces stárnutí. Účinek zlata se ještě zvyšuje v kombinaci s jinými látkami, které kosmetické přípravky obsahují. Aktivní zlato nebo čistý zlatý extrakt dodává pleti zdravou barvu a jas . Tato složka se nejčastěji využívá v ošetřujících přípravcích určených pro zralou pleť. Regeneruje, vypíná a rozjasňuje, snižuje výskyt a viditelnost jemných linek a vrásek, přičemž uzavírá v pleti vlhkost.

Pokud toužíte po profesionální a vysoce účinné pleťové péče s viditelnými účinky, nechte se zlákat touto omlazující maskou s 24-karátovým zlatem.

Aktivní látky: 24K zlato, kolagen, peptidový komplex, komplex aminokyselin, kyselina hyaluronová, certifikované organické extrakty duly, listů kaki, skořice, pelyňku, chrizantémy, zeleného čaje; extrakty brašen, šruchy zeleninové a anýzu.

Způsob použití: Na vyčistit pleť naneste masku (dolní a horní část) na 15-20 minut. Pak si masku sundejte a zbytek vetřete do pleti nebo opláchněte vodou. Doporučujeme Alpik 1-2x týdně.

Proč jsou látkové pleťové masky takové efektivní?

V podstatě "dobijí" vaši pleť obrovským množstvím ingrediencí potřebných při péči o pokožku, které byste několika kapkami séra nebo hydratačního přípravku do pokožky nedostali. Obličejové masky také tvoří prostředí, doslova bariéru, takže se tyto přísady mohou do pokožky dostávat neustále a bez odpařování. Právě to je důvod, proč je vhodné otočit balení masky a přečíst si seznam obsažených přísad, abyste věděli, co do pokožky "pumpovat". Ujistěte se, že neobsahuje žádné látky, které by potenciálně mohly vaši pokožku dráždit, případně přísady, nad kterými by visel otazník. Jde například o parabeny a syntetická barviva.

Přednosti pleťových masek desi : Všechny masky této řady obsahují kolagen rostlinného původu a kyselinu hyaluronovou rostlinného původu, & nbsp ; 99,6% složení jsou přírodní ingredience a účinkují rychle a efektivně.

Objem 30 g.