BISO - Zpevňující sprchový gel s fíky a angreštem 300 ml

Značka: BISOU
154,10 Kč
Skladem

BISO zpevňující sprchový gel s fíky a angreštem díky vysokému obsahu křemíku zajišťuje pevnost tkání a zbavuje tělo těžkých kovů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

BISO zpevňující sprchový gel obohacený o výtažky z neroli hydrolátu, fíků a angreštu.

Jemně čistí, vyživuje a zvlhčuje pokožku. Pomáhá udržovat přirozené pH pokožky. Produkt účinně obnovuje a revitalizuje pokožku, má příjemné aroma.

  • Výtažek z fíků - účinně odstraňuje odumřelé pleťové buňky a tlumí tvorbu mazu. Jsou vhodné pro mdlou, slabě překrvenou pokožku se zvýšenou sekrecí. Vysoký podíl vitamínů pokožku vyživí a zásobí ji vlhkostí. V kosmetice se používá standardizovaný extrakt z fíků. Komplex vitamínů B podporuje látkovou přeměnu v pokožce, magnézium celkově zlepšuje stav pokožky a proteiny posilují srdečně-cévní systém.
  • Angrešt - je bohatou zásobárnou vitamínů a minerálních látek. Přímo překypuje vitamíny. Obsahuje mnoho pektinů, vitamin C, E, B1-B6, karoten, draslík, vápník, hořčík a poměrně hodně železa. Důležitý je vysoký obsah křemíku, který zajišťuje pevnost tkání a zbavuje tělo těžkých kovů.
  • Hydrolát z neroli - je také známý jako květinová voda z květů pomeranče. Jeho adstringentní a hydratační vlastnosti pomáhají vyrovnávat množství tvorby kožního mazu a také udržuje vlhkost v sušších částech pokožky. Zpevní, zjemní pokožku a stáhne rozšířené póry. Zklidňuje zanícenou pokožku včetně akné, ekzémů, psoriázy, či růžovky.


Použití : Nanášejte na vlhkou pokožku těla, omyjte teplou vodou.

Objem : 300 ml