BISO - Sprchový gel Thalassoterapie 300 ml

Značka: BISOU
154,10 Kč
Skladem

BISO sprchový gel Thalassoterapie obsahuje mořské řasy (chaluhy ) - zdroj důležitých vitamínů, minerálů a stopových prvků.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Slovo THALASSO pochází z řečtiny a znamená "zdraví a krása z moře." Při této terapii se cíleně využívá starodávná síla moře a bohatství jeho účinných látek.

BISO sprchový gel Thalassoterapie obsahuje mořské řasy (chaluhy ) - mořské řasy jsou zdrojem mnoha důležitých látek, které jsou potřebné pro správné a vyvážené buněčné funkce.

Svým buněčným složením se velmi podobají lidské buňce, proto aktivní látky, které se z mořských řas získávají, lidské tělo dobře přijímá a syntetizuje. Z řas doplňujeme do buněk pokožky celou škálu vitamínů, minerálů, stopových prvků , peptidů a hlavně esenciálních aminokyselin, které organismus pro své zdraví potřebuje a nedokáže si je sám vytvořit. Řasy jsou navíc suroviny nejméně toxicky zatížené.

Extrakt z růžových grapefruitů - nahořklá vůně grepů vás příjemně osvěží a pomůže nastartovat den. Navíc výtažek z grepových jadérek pomáhá při léčbě kožních onemocnění jako jsou ekzémy, mykózy, vyrážky nebo lupénka.

Hydrolát z neroli - je také známý jako květinová voda z květů pomeranče. Jeho adstringentní a hydratační vlastnosti pomáhají vyrovnávat množství tvorby kožního mazu a také udržuje vlhkost v sušších částech pokožky. Zpevní, zjemní pokožku a stáhne rozšířené póry. Zklidňuje zanícenou pokožku včetně akné, ekzémů, psoriázy, či růžovky.

Použití: Nanášejte na vlhkou pokožku těla, omyjte teplou vodou.

Objem : 300 ml