Babička Agafia - Černý šampon proti lupům 200 ml

184 Kč
Posíláme do 2 dnů

Detailní informace

Detailní popis produktu

Základ tohoto šamponu (jakož i ostatních z řady Babička Agafia) tvoří sněžná voda a extrakt ze 17-ti sibiřských bylin . (Rhododendron dauricum, Inula Helenium, Atragene Sibirica , Helichrysum Arenarium, Solidago Dahurica, Erodium cicitarium, Pedicularis uralensis, Rubus saxatillis, Urtica Dioica, Saponaria Officinalis, Chamomilla Recutita, Silene Jenisseensis, Rhodiola Rosea, Artemisia Mongolica, Scutellaria baicalensis, Polygonatum odoratum, Lamium album.)

Do tohoto základu je zakomponován extrakt ze Suché černé ( Impetrum Nigrum), která působí protizánětlivě a hojivě a dehtu z břízy (TAR) , který dodává šamponu charakteristické černé zabarvení. Zároveň zlepšuje prokrvení pokožky, na podrážděnou pokožku působí tonizačně a normalizuje činnost mazových žláz, zjemňuje svědění, působí antisepticky, zrychluje hojení drobných ran a škrábanců.

Poslední přidanou hodnotou v tomto šamponu je psojazyk lékařský ( Cynoglossum Officinalis), který působí protizánětlivě a antisepticky.

Kompletní složení: Aqua nivalis, Siberian Water Complex®, Magnesium Laureth Sulfate, Cocamide DEA, Cocamidopropyl betainu, Coco-Glucoside, Glyceryl v mm, Sodium Chloride, Impetrum Nigrum Extract, Cynoglossum Officinalis Extract , Guar Gum, climbazolu, Wood Tar, Citric Acid, parfém, Kathon.

Šampon neobsahuje SLS, parabeny, silikony, PEG a látky pocházející z ropy.

Způsob použití: Nanést na mokré vlasy, masírujícími pohyby vytvořit pěnu, omýt vodou. Je vhodný pro každodenní použití.

Pro vysoký obsah přírodních látek je možné vytvoření přirozené usazeniny. Před použitím protřepat.

Obsah balení: 350 ml