B4U Ltd. - 100% BIO Oční liftingové sérum Hemp Valley 30 ml

Značka: B4U Ltd.
339,25 Kč
Momentálně nedostupné

100% BIO oční sérum s okamžitým stahovacím účinkem. Inovativní složka Easyliance®. Certifikace Ecocert, Cosmos, Vegan. Přírodní balení ve skle.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pokročilé oční sérum s okamžitým stahujícím účinkem. Přírodní balení ve skle v kombinaci se dřevem.

100% BIO Liftingové oční sérum vděčí za svůj okamžitý liftingový efekt jedinečné složce Easyliance® * - 100% certifikovanému okamžitému přírodnímu stahovací pokožky, který dodává pokožce kosmetický liftingový efekt s rychlými a viditelnými výsledky, zejména na vráskách v oblastí očí. Tento přírodní stahovač je schválen společností Ecocert .

Obsahuje i čistou kyselinu hyaluronovou , která vytváří ochranný film na povrchu pokožky, čímž poskytuje pokožce optimální hydrataci a ochranu před vnějšími vlivy.

Toto sérum je také obohaceno o luxusní přírodní olej z konopných semen a olej z Inca inch , které jsou určeny na výživu a péči o jemnou pokožku kolem očí.

Inca Inch - je organický zázrak z rostliny pocházející z deštných pralesů. J e bohatý na bílkoviny, esenciální mastné kyseliny a díky vysokému obsahu vitamínu E má výrazné antioxidační vlastnosti. Hloubkově regeneruje pokožku, redukuje vrásky a přispívá k udržení hydratace pleti. Je vhodným řešením okamžitou obnovu unavené pleti a je spolehlivou prevencí proti škodlivým radikálům a stárnutí.

Použití : Naneste na čistou pokožku až do úplného vstřebání.

* Easyliance® je účinná kombinace vysoce hydrolyzovaného biopolymeru a arabské gumy.

Vyrobeno v Izraeli.

Objem : 30 ml