Aroma difuzér Vetiver - Kardamon 100 ml

Značka: Botanika
277,15 Kč
Posíláme do 2 dnů

tyčinkové aroma difuzér má podobu lahvičky s vonnou esencí. Po otevření se dovnitř vkládají tyčinky z přírodního ratanu, které vonnou esencí nasáknou a následně se uvolňuje aroma do prostoru. Intenzitu uvolňování lze ovlivnit množstvím vložených tyčinek. Náplň aroma difuzéru tvoří čistě přírodní éterické oleje, jejichž uvolňováním nevznikají škodlivé látky. Díky svému designu poslouží difuzér často i jako zajímavý interiérový doplněk.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tajemná, romantická vůně. Jakoby jste se dotýkaly starodávného šatníku nebo listovali žlutými stranami časové knihy ...

Tento tyčinkovitý aromadifuzér obsahuje zejména tyto esenciální oleje:

  • Vetiver: je přírodní, uklidňující a uspávající esenciální olej. Podporuje klidný a relaxační spánek. Účinně zmírňuje svalové bolesti a křeče, zmírňuje zánět kloubů a jejich ztuhlost. Je dobrý na revma a vymknutí. Utišuje bouřlivé pocity, pomůže překonat depresi. V Indii se nazývá i olej klidu.

Tento výjimečný olej získáváme destilací kořenů vetiveru draslavá vodní párou. Kořeny a kořínky vetiveru se používaly v Indii jako parfém už od starověku. Vetiver může také pomoci při akné, anorexii, úzkosti, extrémní nervozitě či stresu. Pozitivně ovlivňuje emocionální rovnováhu, hormonální a nervový systém i pokožku. Používá se na úlevu při stresu a na pomoc lidem při zotavování z emocionálních traumat a šoku. Jako přírodní sedativum může napomoci při navození klidného spánku. Je známý svým pozitivním účinkem na příštítná tělíska.

Vetiver má kouřovou, zemitou vůni připomínající pačuli s citrónovými podtóny.

  • Kardamon : m á nasládlou, kořeněnou vůni s květovými podtóny, která osvěžuje a pozvedá náladu.

Tento výjimečný olej získáváme destilací semen kardamomu pravého vodní párou. V dávných dobách se kardamon používal při epilepsii, křečích, paralýze, revmatismu, srdečních poruchách, všech střevních chorobách, onemocnění plic, horečce a potížích spojených s trávením a vylučováním. Říká se, že je schopen neutralizovat přetrvávající pach cesnaku.Kardamón pozvedá náladu, osvěžuje a vzpružuje. Může být užitečný na rozptýlení zmatku. Také může napomoci při menopauze, menstruaci a stresu.

Použijte : & nbsp ;: láhev s tekutinou položte na rovný pevný povrch. Odstraňte ochranné víčko a tyčinky ponořte. Abyste udrželi stálou aroma, tyčinky po čase otočte. Po použití si nezapomeňte umýt ruce.

Účinný: 6-8 týdnů.

Objem : 100 ml