AK profi cosmetic - Sérum z mořských řas a kolagenu 20 ml

316,25 Kč
Skladem
Speciálně pro problematickou a mastnou pleť, bojuje proti vráskám.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sérum z mořských řas a kolagenu působí výživně a antioxidativně, speciálně na problematickou a mastnou pleť , bojuje proti vráskám.

Mořské suroviny-řasy shromažďují bílkoviny, enzymy, vitamíny C, E, A, B, antioxidanty a více než 20 minerálních a stopových prvků (zejména vápník, hořčík, železo, selen, zinek).

Kolagenové sérum doporučujeme pro následující vlastnosti:

  • Minerální rostlinné sérum určené k ošetření a výživu pleti pro všechny věkové skupiny a typy pleti.
  • Doporučuje se obzvlášť na problematickou a mastnou pleť. Mořské řasy výrazně oddalují tvorbu vrásek, chrání před slunečním zářením a volnými radikály.
  • Hydratační a vypínací efekt je podpořen přídavkem čistého kolagenu.

Hodnocení uživatelů

Způsob použití: Na vyčištěnou pleť a dekolt se nanáší ráno a večer v množství několik kapek (cca. 2-3 kapky), opatrně rozetřít a nechat vsáknout. Následně se doporučuje aplikovat vhodný pleťový přípravek (krém, regenerační olej, vitamínový preparát), čímž se zabrání výraznému napínání pokožky a dosáhne požadovaný komfort.

Složení: Aqua, Propylene Glycol, Glycerin, Hydrolyzed Collagen, Algae, Magnesium PCA, Zine PCA, Manganese PCA, Calcium PCA, Hydroxyethylcellulose, Diazolidinyl Urea, Sodium Benzoate, Potasium Sorbate, Phenoxyethanol , methylparaben, Propylparaben, Ethylparaben, butylparaben.

Objem: 20ml